Tüm Haberler

PwC "Your Future Starts Today"

PwC şirketinin tanıtılacağı ve Controls Assurance birimi hakkında bilgi verilecek olan etkinliğimizde merak edilen sorular yanıtlanacaktır.

Coşkunöz Metal Form Power Tools Hackathon

Coşkunöz Metal Form firması Microsoft Power ürünlerinin kullanıldığı bir Hackathon düzenlemektedir. Türk Alman Üniversitesi öğrencilerinin de dahil olacağı bu yarışma programına 17 Mart 2023 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.

Türk Havacılık Uzay Sanayii SKY DISCOVER Yaz Stajı Programı

SKY DISCOVER, Haziran-Eylül ayları arasında 20 iş günü süreyle, üniversitelerin mühendislik fakültelerinin 3'üncü veya 4'üncü sınıflarında öğrenim görmekte olan genç yeteneklere yönelik, havacılık ve uzay teknolojileri alanında savunma sanayininin keşfedilmesini sağlayan kısa dönem yaz stajı programıdır.

PwC - 2023 Yeni Mezun İşe Alım Süreci

PwC Türkiye 2023 Yeni Mezun İşe Alım Süreci başladı.

Mercedes Benz Otomotiv Drive Up 2023 Programı

Heyecanla beklenen Mercedes-Benz Otomotiv Drive Up'23 uzun dönem staj programının başvuruları açıldı!

Mercedes-Benz Türk - PEP Uzun Dönem Staj Programı

Mercedes-Benz PEP (Professional Experience Program) Uzun Dönem Staj Programı başvuruları başladı.

"m" (Strainrate Sensitivity) Üzerine

Fen Fakültesi Öğretim Üyesi ve Endüstri İlişkileri Koordinatörü Dr.-Ing. Çağatay Elibol tarafından verilecek olan "m (strainrate sensitivity) üzerine" başlıklı seminer, 16 Aralık 2022 Cuma günü 10.30-14.30 saatleri arasında TAÜ Derslikler Binası B Blok Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

P&G Türkiye ile Kariyer Günleri

Kariyer Merkezi ve TAÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Kariyer Günleri serisi kapsamında 15 Aralık Perşembe günü saat 15:00'da P&G şirketinden Marka Operasyonları Yöneticisi Berke Söylemezoğlu, Kıdemli Ulusal Hesap Yöneticisi Aytuğ Vargül ve Kıdemli Bölge Satış Yöneticisi Aslı Kocabaşoğlu konuğumuz olacaktır.

Gizil Enerji A.Ş. ile Kariyer Günleri

Kariyer Merkezi ve TAÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Kariyer Günleri serisi kapsamında 15 Aralık Perşembe günü Gizil Enerji şirketinden İnsan ve Kültür Departmanı Sorumlusu Said Kılınç ve Dijitalleşme Departmanı Yöneticisi Muhammed Madak'ı öğrencilerimiz ile buluşturuyoruz.

Adesso Türkiye ile Kariyer Konuşmaları

Kariyer Merkezimiz ve TAÜ Endüstri Mühendisleri Kulübünün beraber düzenlediği  "Adesso Türkiye ile Kariyer Konuşmaları" isimli etkinlik Adesso Türkiye'den Elif Gürcüoğlu, Merve Eskin ve Ertuğrul Yalçın'ın katılımı ile 2 Aralık Cuma günü saat 10:00'da Derslikler Binası B Blok MD-B_Z_12 Nolu Derslikte gerçekleştirilecektir.

TAÜ-UYAM & TÜBİTAK - Sektör Buluşması

Türk-Alman Üniversitesi Uluslararası Yüzey Araştırmaları ve İnovasyon Merkezi [TAÜ-UYAM] & TÜBİTAK- Sektör Buluşması etkinliği 18.11.2022 tarihinde saat 14.00'da Beykoz kampüsümüzde gerçekleşecektir.

Lüks Perakendecilik & Dış Ticaret

Sage, Jura, Bertazzoni, Sub-Zero, Wolf, Hitachi, Solis, Wüsthof ve Caso gibi alanında dünya devi 60’tan fazla markanın en yeni ve teknolojik ürünlerini tüketicileri ile buluşturan; aynı zamanda WMF, Zwilling, Miele ve Staub markalarının da perakende satışlarını gerçekleştiren ENPLUS Şirketi COO ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Hatipoğlu tarafından "Lüks Parekendecilik & Dış Ticaret" konulu söyleyişi gerçekleştirilecektir.

Ulusal Staj Programı

Ulusal Staj Programı 2023 başvuruları kariyerkapisi.cbiko.gov.tr’de başladı! Başvurular 18 Ocak 2023 tarihine kadar devam edecektir.

CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri

Majorel Türkiye işbirliği ile düzenlediğimiz "CV Hazırlama ve Mülakat Süreci" isimli etkinlik, Majorel Türkiye Global İşe Alım Sorumlusu Buse Akşamgüneşi Dülge tarafından 27 Ekim Perşembe günü saat 11:00'da YDYO Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

Bir Profesyonelin Gözünden Almanya'da Kariyer Fırsatları

TAÜ Kariyer Merkezi tarafından düzenlenecek olan "Bir Profesyonelin Gözünden Almanya'da Kariyer Fırsatları" isimli etkinlik Kirax Ventures şirketi Kurucu ve Yöneticisi Ferhat Ünsal'ın katılımıyla gerçekleştirilecektir.

TAÜ MEZUN PORTALI AÇILDI

Endüstri İlişkileri Koordinatörlüğü Öğr. Gör. Özcan AYKUT'un koordinasyonunda, mezunlarımızın üniversitemiz ile ilişkilerini ve iletişimini sürdürmek, mezunlarımızın kariyer planlaması ve kariyer gelişimini desteklemek amacıyla Türk-Alman Üniversitesi Mezun Portalı oluşturulmuştur.

İz Bırakanlar Burs Programı

Hasan Faydasıçok Eğitim Vakfı tarafından sunulan İz Bırakanlar Burs Başvuruları Başlıyor! bursverenler.org üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Sedefteki İnciler Bursiyer Öğrenci Programı

Faydasıçok Eğitim Vakfı'nın Sedefteki İnciler Projesi bursiyer öğrenci başvuruları başlamıştır. 2022/2023 eğitim dönemi Sedeftekiler İnciler Programına 15 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında microfon.co platformu üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

NTT DATA Business Solutions TR ONE TALENT Yetenek Programı

140.000+ uzmanı ile dünya çapında faaliyet gösteren, dünyanın en büyük 10 global bilişim hizmet sağlayıcılarından biri olan NTT DATA Business Solutions düzenlediği ONE TALENT Yetenek programı Almanca bilen öğrenci ve mezunlarımızın başvurularına açıktır.

B/S/H'ta Kariyer

TAÜ Endüstri İlişkileri Koordinatörlüğü'nün Kariyer Merkezi ve IEEE TAÜ Kulübü'nün ortak düzenlediği...